Stovykla „NemRadas“ jau dvidešimt septintą vasarą vyks mūsų visų pamėgtoje vietoje – Nemunėlio Radviliškyje, Biržų rajone, mokyklos patalpose, netoli dviejų upių (Nemunėlio ir Apaščios) santakos. I pamainoje (liepos 18-23 d.) laukiame 50-ties stovyklautojų - nuo 7 iki 10 ir II pamainoje (liepos 26-31 d.) nuo 11 iki 13 metų amžiaus vaikų, kuriuos numatoma suskirstyti į 6 grupes (būrių) per pamainą.

Berniukai ir mergaitės stovyklaus atskiruose būriuose, taip pat bus skirstomi pagal amžių - nuo mažiausių iki didžiausių vaikų būrio. 

Stovykloje kasdieną gilinsimės į Dievo žodį, eisime į būrelius (giedojimo, dramos, šokių, žurnalistikos ir apyrankių pynimo) ir kitaip įdomiai leisime laiką. Kiekviena stovyklos diena yra išskirtinė, jau buvę stovyklautojai puikiai žino būrių prisistatymo, stovikliados, šou, žygio dienas ir jų veiklas, o dar tik būsimi stovyklautojai greitai sužinos. 

Daugiau informacijos ir stovyklos anketą galite rasti mūsų facebook puslapyje www.facebook.com/nemradas 

Šių metų stovyklos direktorė: Vilma Baltušytė
 tel.nr.: +370 690 70226, el. pašto adresas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
Pavaduotojas: Dominykas Šukys
tel.nr.: +370 679 94135, el. pašto adresas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
Stovyklos kapelionas: misionierius - kunigas Frank van Dalen
el.pašto adresas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.