Radviliečių susitikimas Panevėžyje

Spausdinti

Laurynas Jankevičius

Nuraibuliavus vasaros stovyklų šurmuliui paskutinį rugsėjo savaitgalį Panevėžyje rinkosi evangelikų reformatų jaunimo draugijos „Radvila“ nariai iš Biržų, Vilniaus, Kauno ir Kėdainių. Visuotinio susirinkimo metu suplanuoto susitikimo organizavimu rūpinosi draugijos narė Vilma Baltušytė, radviliečius pakvietusi į savo sodybą.

Rytas buvo darbingas. Po Draugijos direktoriaus Lauryno Jankevičiaus sveikinamojo žodžio, susiskirstę į tris grupes, diskutavome Draugijai svarbiais klausimais – kokia turėtų būti kitų metų vaikų stovykla, kokius darbus reikėtų atlikti iš anksto, kokia visuomenine veikla galėtume papildomai užsiimti, kaip pritraukti naujų aktyvių narių ir kaip palaikyti ryšius su stovyklautojais. Susitikus visoms grupėms toliau dalijomės idėjomis, diskutavome. Buvo aptarta nemažai Draugijai aktualių problemų, kurias  mėginome spręsti išvien.  

Susitikime aptarti nuveikti darbai, ateities planai, taip pat Draugijos nariai Vaidas Kabelis ir Irma Zablackaitė dalijosi patirtimi kaip bendrauti su vaikais ir spręsti iškilusius konfliktus. Pokalbius rimtomis temomis praskaidrino Lauros Tuomaitės vedama šokių pamoka.

Viešėdami Panevėžyje radviliečiai nepraleido progos apsilankyti pamaldose, pašlovinti Dievą giesmėmis ir padėkoti už turiningai praleistą savaitgalį. Po pamaldų svetingai sutikti Draugijos nariai bendravo su Panevežio evangelikų reformatų bendruomenės nariais, kurie šiuo metu gyvena naujos bažnyčios statymo rūpesčiais.

Šis susitikimas – graži netrukus įvyksiančio visuotinio susirinkimo, kurio metu bus ieškoma konkrečių Draugijai aktualių klausimų sprendimų, įžanga.

Neringos Trečiokaitės ir Palmyros Griciunienės nuotr.