Kviečiame prisijungti prie jaunimo festivalio, liepos 21 - 25 dienomis, Tata mieste, Vengrijoje. Šis festivalis tai puiki galimybė 18 – 26 metų žmonėms susipažinti ne tik su Vengrijos evangelikais reformatais, bet ir su tikėjimo broliais ir seserimis iš kitų šalių. Dalyvių skaičius auga kasmet. Festivalis pasižymi turtinga programa, kurioje muzikos grupių pasirodymai, seminarai, diskusijos mažose grupėse, įvairių organizacijų prisistatymai, pažintinės ekskursijos ir, žinoma, bendravimas bei naujos pažintys su bendraminčiais.

Šių metų tema „Pasitikėjimas". Ieškosime atsakymų į klausimą, kas yra pasitikėjimas? Kodėl yra sunku pasitikėti? Kaip galime tai padaryti? Svarstysime apie pasitikėjimo stebuklą, kuris išlieka net susidūrus su sunkumais. „Jei mūsų Dievas, kuriam tarnaujame, gali mus išgelbėti iš ugnimi plieskiančios krosnies ir tavo rankos, karaliau, teišgelbsti. Bet jeigu ne, karaliau, tebūna tau žinoma, kad mes tavo dievams netarnausime ir aukso statulos, kurią tu pastatei, negarbinsime" (Dan 3, 17-18)

Festivalio kaina 100 EUR, kuri padengia maitinimo, apgyvendinimo, transporto išlaidas festivalio metu. Kelionės kaina į Vengriją nėra įskaičiuota.

Norintys gauti papildomos informacijos arba užsiregistruoti kelionei turėtų kreiptis telefonu +37062516768 arba elektroniniu paštu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Registracija vyksta iki kovo 27 d.